O nás

Těší nás, že jste navštívili naše stránky!

 

Sedm let se zabýváme diagnostikou zdravotního stavu pomocí různých druhů diagnostik.

Za všechny naše ordinace poskytuje garanci MUDr. Petr Pudil (emeritní primář novorozeneckého oddělení nemocnice Neratovice), a to za poskytování odborných služeb a činností Centra Medicíny.

Již sedmým rokem jsou tu naše ordinace ve spolupráci s Fitness Olgy Šípkové. Tento rok jsme se rozrostli a díky věrnosti a spokojenosti našich klientů jsme otevřeli naši třetí ordinaci.

 

Doporučujeme vyšetření na přístroji Metatron!

Tato diagnostika je unikátní vyšetření Vašeho zdraví, díky 3D skenování celého těla dokáže určit přesnou příčinu Vašeho zdravotního problému.

 

Také nabízíme Iridologii ta společně s reflexní diagnostikou plosek nohou a diagnostikou jazyka vytváří komplexní pohled na Váš aktuální zdravotní stav, a to včetně geneticky daných dispozicí pomocí tradičních čínských metod.

 

Výrazné úspěchy máme také s kosmetickou akupunkturou, která účinně odstraňuje vrásky a pomáhá vrátit obličeji mladistvý vzhled. Klientky se k nám stále vracejí, protože výsledky jsou opravdu vidět nejenom navenek, ale i na jejich lepší náladě a celkové harmonizaci těla. Akupunktura příznivě ovlivňuje i zdravotní stav.

Zabýváme se také akupunkturou zad, která pomáhá odstranit akutní i chronické blokace páteře.

Více podrobnějších informací o službách naleznete v  sekcích pro jednotlivé služby.

 

Certifikace kvality společnosti

 

 

Podívejte se na: