O nás

Těší nás, že jste navštívili naše stránky!

9 let se zabýváme kontrolou zdraví našich klientů především pomocí biorezonance Metatron Hunter i jiných metod TČM (iridologie, reflexologie atd.)

Od roku 2011 jsme spolupracovali s Fitness Olgy Šípkové. V roce 2019 jsme se se v rámci rozvoje a zkvalitňování služeb rozhodli přestěhovat tak, abychom byli klientům blíže. Od června nás tedy můžete najít v Evropské ulici na Praze 6.

Doporučujeme skenování na přístroji Metatron!

Tato metoda je unikátním způsobem kontroly Vašeho zdraví, díky důkladnému a velmi přesnému skenování celého těla dokáže určit přesnou příčinu Vašeho zdravotního problému.

Také nabízíme iridologii – ta společně s dalšími metodami tradiční čínské medicíny vytváří komplexní pohled na Váš aktuální zdravotní stav, a to včetně geneticky daných dispozicí.

Výrazné úspěchy máme také s omlazovacími technikami, které účinně odstraňují vrásky a pomáhají vrátit obličeji mladistvý vzhled. Klientky se k nám stále vracejí, protože výsledky jsou opravdu vidět nejenom navenek, ale i na jejich lepší náladě a celkové harmonizaci těla.

Zabýváme se také akutními i chronickými blokacemi páteře.

Více podrobnějších informací o službách naleznete v  sekcích pro jednotlivé služby.

Certifikace kvality společnosti

Podívejte se na: