Jak nakupovat

1. Vyberte si některý z našich produktů na stránce Služby

2. Klikněte na tlačítko koupit
1krok

3. Po kliknutí na tlačítko Koupit se stránka přesune na objednávkový formulář. Zde vyplňte povinná pole Jméno a příjmení, Email a Telefonní kontakt. Po přečtení obchodních podmínek zašrktněte, že s nimi souhlasíte. Objednávku potvrdíte kliknutí na tlačítko Potvrdit objednávku. Před odesláním si zkontrolujte, že vaše vložené údaje jsou správné.

2krok

4. Po Potvrzení objednávky se dostanete na další stránku, zde pouze klikněte na tlačítko Zaplatit objednávku, která vás přesměruje na výběr plateb.

print jak 1

5.  Zde se nacházíte přímo na platební bráně, která se nachází na webu gopay.cz. Klikněte na tlačítko Platební karta nebo Bankovní převod, podle toho jaká možnost platby vám nejvíce vyhovuje. Platební brána vás přesměruje na poslední krok nutný k dokončení Vaší objednávky. Pokud zvolíte platbu kartou a transakce neprojde, nebo si způsob platby  rozmyslíte je třeba vytvořit objednávku znovu.

prevod 

6. Po kliknutí na tlačítko bankovní převod Vás brána přesměruje na výběr banky. Ze seznamu si vyberte tu banku, která Vám nejvíce vyhovuje a poté potvrďte tlačítkem Zobrazit platební údaje. Teprve po kliknutí na toto tlačítko finálně potvrzujete svoji objednávku. Pokud nevidíte na monitoru  spodní tlačítka, máte špatně nastavené rozlišení monitoru. Stačí tedy zmenšit rozlišení.

prevod potvrdit

7. Po odeslání objednávky jsou na Váš email odeslány údaje, které budete potřebovat k zadání příkazu ve Vaší bance. Po zaplacení obdržíte potvrzení o zaplacení  a jakmile bude platba u Go-pay, obdržíte Váš Voucher, který Vás opravňuje k využití služeb a můžete si rezervovat Váš termín na našich recepcích.

Všeobecné obchodní podmínky: ZDE