Reference

Dopisy od našich klientů

Dobrý den, chtěla bych touto cestou srdečně poděkovat za Vaše služby, které jsou dle mého názoru nadčasové a revoluční. Vyšetření je možno provést do nejmenších detailů včetně genetických dispozic a chemické analýzy, příjemné, bez stresu, neinvazivní a můžete konzultovat svůj zdravotní stav s odborníkem. Od podzimu loňského roku jsem měla závažné zdravotní neurologické potíže s rovnováhou těla, měla jsem ochrnutou tvář, paralýzu dolních končetin a motolice. Náš zdravotní systém nic nenašel, musela jsem se uchýlit k alternativní léčbě bylinkami, která částečně symptomy potlačila, ale stále jsem nebyla ve své kůži….na základě vyšetření přístrojem Metatron mi sestřička doporučila bylinky, jejichž účinek se projevil již 3.den po užívání a já se konečně po dlouhé době opět cítím dobře. Doporučuji všem, kdo nemají dobré zkušenosti se zdravotním systémem a věří v nové technologie a pokrok.
Děkuji a zůstávám s pozdravem.K.P.

 

 Vyšetření jsem absolvovala v úterý. Sestřička byla velice milá a i vyšetření splnilo mé naděje. Potvrdilo mi všechny diagnózy o kterých vím a konečně potvrdilo i nález v nose a krku, který mi nikdo nevěřil přes 3 roky. Snad se už nyní vše v lepší obrátí a po 4 měsíční bylinkové léčbě se uvidí. Kromě toho mi byla bohužel zjištěna i srdeční aritmie, takže z toho sice radost nemám, ale prostě to tam je, takže se s tím musím nějak poprat. Vyšetření splnilo mé očekávání. Děkuji……  L.K.

Byla jsem a ukázalo se mi vše, co jsem věděla jen já a to přesně. Pak další naštěstí né zásadní problémy. I ti cizopasnici. Má obvodní lékařka brblala. Ale léky mi předepsala a potvory ze me opravdu vyšly. Za sebe doporučuji.I.O.

Jsem stálým klientem Centra, před třemi lety jsme byli na vyšetření s manželem poprvé spíš ze zvědavosti a byli jsme hodně pesimističtí! Vyšetření nás překvapilo opravdu natolik, že jsme nechali vyšetřit i naše děti a naše rodiče. Doporučili jsme vyšetření na Metatronu i spoustě našim známým a všichni jsme stejní nadšenci. Nikdy jsme neměli jediný problém a vážíme si vstříctnosti za strany Centra.   A.F.

Na tomto vyšetření jsem byl už dvakrát a na podzim se chystám na třetí – absolutní spokojenost navíc doporučeny způsob léčby a po zkušenosti mohu potvrdit , že správný způsob léčby vyzkoušeno na vlastním těle ( helikobakterie a problémy s tím spojené ) po 1 návštěvě centra medicíny doporučení čaj z kořene puškvorce a při druhém vyšetření zjištěno zlepšení ! Hlavně jsem zlepšení pocítil osobně mohl jsem se konečně vyspat a začít jist i věci , které pro mne byli dříve problematické ! Po dřívějších vyšetřeních po nemocnicích – jen chemie a výsledek nikde ! A to jsem popsal jen jeden z mých problému kde mi vyšetření metatronem pomohlo ! Mohu jen doporučit !!!! V.K.

Dobrý  den,
objednala jsem se na vyšetření Metatron a šla jsem se smíšenými pocity-věřit,nevěřit? Už prvotní dojem byl velmi pozitivní-paní Hotovcová, která vyšetření vedla,byla velmi milá,empatická a ochotná zodpovědět všechny otázky. Když pak zapojila přístroj a sdělila mi vyhodnocení,byla jsem v šoku, protože odhalil mé skutečné problémy s absolutní přesností. A také příčiny. Byla jsem také mile překvapena,že mi sice byly doporučeny přírodní preparáty pro podpůrnou léčbu,ale necítila jsem sebemenší nátlak, že bych si je  měla koupit, jen doporučení, jinak  jsem měla absolutně svobodnou volbu, zda si je koupím. Moc děkuji za Vaši skvělou práci a přátelský a současně profesionální  přístup. Martina Reinerová

Po několika měsících trápení, konečně vím, díky vyšetření, kde je můj problém. Lékaři mne odbývali a psali akorát nové a nové pilule. Jak se ukázalo tak úplně na nic, protože můj problém možná spíše zhoršovaly…. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost toto vyšetření absolvovat. Děkuji E.R.

Dobrý den, obracím se na Vás s velkou prosbou. Byla jsem, u Vás na měření Metatron a bylo mi sděleno, že mám problém  v dutinách a myomy. Říkala jsem si, že to je blbost, neměla jsem žádné problémy. Avšak v listopadu jsem dostala zánět dutin, který dodnes nejsem schopna vyléčit a brala jsem již 2x antibiotika a minulý týden mi doktorka na gynekologii sdělila, že mám myomy a jeden je tak velký, že se bude asi muset operovat. Do minulého týdne jsem nevěděla, co to myom vůbec je.S doktorama teď nechci nic mít společného a tímto Vás chci požádat, zda mi něco doporučíte na dutiny i  myomy. Od teď věřím už jen Vám. A budu Vás všude doporučovat. Mám zakoupený kupon a co nejdříve se k Vám objednám, jen je to trochu z ruky, musím si to pořešit v práci. Děkuji moc a těším se velmi brzy na přeměření.
Eva N.

Musím se s Vámi podělit o zkušenost . Byla jsem na doporučení na vyšetření . Šla jsem tam s tím, že jsem moc nevěřila že nějaké vyšetření přes tzv. sluchátka můžou zjistit něco o mém zdravotním stavu . V první řadě musím pochválit jak pěkné prostředí tak i přístup ke klientovi za jedna . Opravdu jsem se s tak velmi příjemnými lidmi dlouho nesetkala. Po chvíli co probíhalo vyšetření jsem nevěřila svým očim co tato metoda dokáže zjistit . Schválně jsem dopředu neříkala co mě trápí a čekala na to zda to oni zjistí . A jak píši nechápala jsem při každé minutě. Opravdu o mě věděli úplne vše a to dokonale. A ještě k tomu i to co jsem nevěděla já, kde je problém který mě trápil již několik měsíců . Musím Vám moc poděkovat a doporučit Vás dále . Jsem moc ráda že taková metoda je a jistě se k Vám ráda opět vrátím . Klobouk dolů !!!! Ani doktoři na to nepřišli a to jsem oběhala doslova půlku Motola .

Andrea Š.

Vážení, chtěla jsem napsat můj příběh, ale nakonec je těch příběhů více a tak je budu posílat postupně. Celá rodina jsme absolvovali vyšetření na přístroji Metatron. Já ráda zkouším nové věci, ale manžela jsem musela dlouho přesvědčovat. Měl velké problémy s kyčlí a obrovské bolesti. Půl roku jsme čekali na operaci, ale pár dní před operací jsme u Vás na Zličíně byli vyšetřeni a Vaše výsledky nás překvapily. Ze začátku jsme byli zklamaní,protože Metatron problémy s kyčlí neukázal, ale bylo nám z  Vaší strany vysvětleno, že má manžel problém mezi 4. a 5. bederním obratlem. Předložili jsme výsledky doktorovi a on vše znovu prověřil. Proto byla okamžitě operace odvolána a započala léčba bederní páteře. I doktor byl překvapen a uznal, že operace kyčle není vůbec třeba. Tímto Vám chci moc poděkovat, protože jste skutečně manžela zachránili před operací zdravé kyčle! Máte mou poklonu, budu Vás doporučovat všem známým, je to velmi dobrá práce, kterou odvádíte!

S.V.

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat Centru medicíny. Mela jsem problém s krvácením. Měsíc jsem bezdůvodně krvácela a nepomohly mi ani léky a kapičky proti krvácení od mého gynekologa-ba naopak. Myslela jsem, ze budu muset opět k doktorovi, aby mi předepsal ještě něco silnějšího, popř. podstoupit  další vyšetření. Byla jsem stále unavenější a bledší…Ve své zoufalé situaci jsem se zkusila obrátit na Centrum. Po dvou akupunkturách mi krvácení téměř ustalo a do týdne se úplně zastavilo. Těžko bych věřila, kdybych to nevyzkoušela „na vlastní kůži“. Vážně moc děkuji za pomoc a nevídanou ochotu. Ačkoli jsem ten typ člověka, co vždy upřednostňoval klasickou medicínu, po této zkušenosti můžu Centrum  medicíny vřele doporučit. Zuzka.

Dobrý den, píši Vám, protože mne Vaše sestřička poprosila o zpětnou vazbu po magnetické rezonanci, kterou jsem se rozhodl absolvovat po návštěvě Vašeho centra. Před čtyřmi měsíci jsem byl na vyšetření díky přístroji Metatron Hunter na Zličíně.  Odešel jsem s tím, že mi sestra doporučila akupunkturu kvůli vyhřezlé plotýnce LU5 a LU4. Neříká se mi to lehko, ale na rezonanci zjistili úplně totožný problém. I přes mou počáteční nedůvěru musím konstatovat, že Hunter opravdu funguje. Bohužel momentálně mi byla doporučena na Bulovce operace. Můj problém bych rád ještě probral s Vámi, jelikož jsem se doslechl, že řešením by mohla být i akupunktura. Mohl bych se u Vás prosím zastavit na konzultaci? P

Dobrý den, ráda bych Vám sdělila pár postřehů z naší léčby. Nechci to nějak zakřiknout a podle mne není úplně vyhráno, jelikož jsme teprve na začátku, ale rozhodně se břicho manžela mnohokrát zlepšilo, za to Vám chci moc poděkovat a pokud ho břicho přestane bolet úplně ( občas prý pobolívá, ale není to tak hrozný), tak tu vaši diagnostiku budu považovat za zázrak. Já poctivě taky beru Vámi doporučené kapičky ořešáku na zjištěné parazity, příští týden bychom měli začít užívat druhé balení. Jelikož pracuji mezi lidmi a vesele šířím naše zážitky z Diagnostiky na Metatronu, mám několik zájemců. Kamarádku, která má obrovské problémy ze žaludkem, prý má chronický zánět, pak má problém s krví a spoustu alergií. Dále synovcovi diagnostikovali náběh na crohnovu chorobu, chtěla bych se za ně přimluvit a požádat vás o termín. Mějte se hezky a budu se těšit na odpověď. S pozdravem a přáním hezkého dne J.

 

Zdravím Vás pane Zabloudil, chtěl bych Vám jen předat informaci, jak dopadly mé výsledky v nemocnici po nálezu Zlatého stafylokoka v nosní dutině. Byl mi diagnostikován díky Vašemu přístroji Metatron a zároveň poté potvrzen mým lékařem. Přes rok se mně pokoušeli přeléčovat antibiotiky (léčba nebyla úspěšná a proto jsem se opět obrátil na Vás), ale po léčbě, kterou jsem nakonec dostal doporučenou od Vás a (trvala 17 dní) jsem nyní bez stafylokoka a tak se raduji! Nedalo se už vydržet to neustálé šimrání v nose a bolesti hlavy. Jsem Vašim dlužníkem, krásný den M

 

Dobrý den, nerad píšu emaily, ale tentokrát musím. Chodil jsem k Vám před časem na akupunkturu kvůli vyhřezlým plotýnkám (3. – 5. bederní obratel) nedokázal jsem stát, ani sedět, nebyl jsem schopný se ohnout a tříletá léčba v jedné z našich vyhlášených českých nemocnic můj stav jen zhoršila. Nepomáhaly ani lázně a rehabilitace. Nebyl jsem schopný fungovat. Byla mi doporučena operace a vy jste neházela flintu do žita a věnovala jste mi svůj čas i když vím že to nebylo úplně jednoduché. Operaci jsem odmítl. Z počátku byla léčba bolestivá, ale po 4. návštěvě můj fyzioterapeut zaznamenal velké změny a na jeho doporučení jsem u Vás v léčbě pokračoval.. A nyní bych Vám rád vyjádřil obrovský obdiv za to, co děláte. Nyní se cítím vážně skvěle začal jsem běhat a hrát tenis a s manželkou si občas jdeme zatancovat :) Děkuji za Váš třezalkový olej, je to poklad. Děkuji a těším se na další návštěvu R.

 

Dobrý den paní Zabloudilová, nevím zda si na mne vzpomenete, byla jsem u Vás na Zličíně nechat se vyšetřit a Vy jste mi tehdy doporučila na mé problémy kapky. Tehdy mi doporučené dávkování na gynekologické problémy (trvalé krvácení mimo cyklus) velice pomohlo, neboť krvácení mimo cyklus opravdu přestalo. Dříve jsem musela chodit na bolestivé injekce každé tři měsíce (což se podepsalo i na mém zdravotním stavu a mé váze) a díky Vám teď již rok menstruuji tak jako za starých časů:). Jsem velice šťastná, že jste mi pomohla v mé situaci a ráda bych k Vám objednala i svého manžela, který má velké trávicí obtíže. Mohla bych poprosit o nějaký termín? S pozdravem Z.

 

Dobrý den paní Zabloudilová, chtěla jsem Vám mockrát poděkovat za rychlý termín. Jsem vděčná, že jste mi vyšla vstříc. Vyšetření mě úplně „okouzlilo“. Bylo to opravdu hodně zajímavých informací. Děkuji H.

 

Dobrý den, ráda bych Vám ještě vyjádřila svůj dík za Vaší pomoc s mou obrnou lícního nervu. Původně jsem k Vám měla koupené vouchery pouze na kosmetickou akupunkturu na odstranění vrásek. Nakonec zrovna v období, kdy jsem k Vám byla objednaná se mi opět vrátila obrna lícního nervu a vůbec jsem nemohla hýbat půlkou obličeje. Paní Hájková kvůli mně jezdila do ordinace i mimo pracovní dobu a pomocí akupunkturních bodů a jehliček mi tvář dala dohromady během tří návštěv ob dva dny, takže dohromady za šest dnů. Obvykle i s prášky od doktora bolesti i ochrnutí odezní až tak po dvou až třech měsících. Ještě jednou moc děkuji a těším se k Vám na další akupunkturu.F