Diagnostika Metatron

Diagnostika Metatron
0 29 července 2016

Jak funguje diagnostika Metatron Hunter?

Je obecným pravidlem, že se velká část z nás zajímá o svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy nás na to sám upozorní. V takovém momentě už však může být onemocnění v pokročilém stádiu a celou léčbu značně komplikuje. Diagnostický přístroj Metatron Hunter dokáže identifikovat příčiny zdravotních problémů v jejich zárodku.

2

Základní principy

Metatron byl původně vyvinut pro komplexní a přesné vyšetření kosmonautů. Metatron Hunter funguje na principu biorezonance. Sleduje tělesný stav prostřednictvím změn vlnových délek tělesných tkání. Jakýkoliv orgán v lidském těle vysílá charakteristické oscilace, které jsou uloženy v paměti počítače ve formě grafu. Stejně tak i každý patologický proces. Vysílané oscilace jsou následně přístrojem zesilovány a porovnávány s oscilacemi orgánů v normě.

Značnou předností oproti ostatním metodám technické diagnostiky je schopnost Metatronu identifikovat skrytá stadia onemocnění. Nejedná se však o náhradu klasického lékařského vyšetření, nicméně je jeho vhodným doplňkem.

Základem pevného zdraví je včasná a přesná diagnóza. Mnoho lidí bohužel začíná svůj problém řešit až na základě různých příznaků. Mnohdy zcela opomíjejí rodinnou anamnézu, tedy vrozenou dispozici. Na boj s nemocí pak už často bývá pozdě. Neopakujte stejnou chybu a buďte před zdravotními potížemi o krok napřed!

Jak analýza probíhá ?

Diagnostika je neinvazivní a bezbolestná a dokáže určit příčinu Vašeho problému. Je prováděna prostřednictvím speciálních senzorů připomínající klasická sluchátka, která jsou umístěna na hlavě v úrovni spánku.

Jaké výsledky z vyšetření získáte?

Nezahrneme vás lavinou čísel a hodnot, které vám nic neřeknou. Výstupem vyšetření je grafické zobrazení zachycující identifikované onemocnění vztahující se ke konkrétnímu orgánu.

Dvanácterník menší

Prostřednictvím výstupu určíme příčinu Vašeho problému. Lokalizujeme patologická ložiska a a naše zdravotní sestra vyhodnotí stupeň a progresi změn jimi způsobených. Součástí diagnostiky Metatron Hunter je i konzultace zjištěných problémů a doporučení bylinek.

Diagnostikujeme viry, parazity a bakterie zatěžující váš organismus.

Více informací o naší diagnostice se dozvíte na : https://www.centrummediciny.cz/produkt/diagnostika-metatron/

Posted in Aktuality