Omlazovací techniky obličeje dle tradiční čínské medicíny

Omlazovací techniky obličeje dle tradiční čínské medicíny
0 24 srpna 2020

Tradiční čínskou medicínou je i dermatologie a kosmetologie a proto v našem centru provádíme právě Vaší velmi oblíbenou kosmetickou akupunturu.  Nám tahle práce s mikrojehličkami jednoduše přirostla k srdci.

Žijeme v rychlé, stresové době a na ženy je kladeno mnoho nároků. Děti, domácnost, studium  a také kariéra. Být dobrou a laskavou mámou nebo partnerkou, udržet si stále skvělou náladu, zdravé tělo a přirozenou krásu je někdy nad lidské síly. Přestože stárnutí je přirozený proces a vrásky odpovídající věku mohou být též přirozeně krásné, u řady žen díky neustálému stresu a nedostatku času na sebe dochází pohledem čínské medicíny k vyčerpání vitálních substancí, tkáně tak nejsou dostatečně vyživovány a dochází k projevům předčasného stárnutí. Zde může, ruku v ruce s úpravou životosprávy pomoci, právě Tradiční čínská medicíny.

 

 

Omlazovací techniky dle TCM pomáhají řešit problémy v oblasti obličeje jako jsou vrásky, povadlá, povislá pleť, žilky, akné, váčky či kruhy pod očima a nabízejí tak zajímavou alternativu kosmetických chirurgických invazivních metod, chemických peelingů a chemických injekcí.


Kosmetická akupunktura řeší  jak problematické projevy v obličeji tak i jejich příčiny. Procedura probíhá tak, že se miniaturní jehličky vpichují přímo do vrásek a jelikož se jedná o ošetření celostní, zároveň se provádí celková harmonizace organismu pomocí dalších metod jako je tělová akupunktura, doporučení bylinné terapie. K ošetření pleti používáme výhradně přírodní kosmetiku.

 

 

Procedura podporuje cirkulaci krve a lymfy v oblasti obličeje, produkci elastinu, kolagenu a zlepšuje pružnost a pevnost pokožky. S ohledem na celostní přístup metoda řeší jak ošetření vnějších projevů v oblasti obličeje, tak zjišťuje a řeší hlubší příčiny v souladu s Tradiční čínskou medicínou pomocí harmonizace orgánů a akupunkturních drah.

Kořeny těchto speciálních technik sahají až do prastaré Číny, kde byly tyto metody zajišťující omlazení, dlouhověkost a dobré zdraví výsadou císařoven a císařských konkubín. V současné době se těší vzrůstající oblibě a ošetření kosmetickou akupunkturou podstupuje i řada celebrit, jako Madonna, Angelina Jolie, Cher, Claudia Schiffer, Gwyneth Paltrow ale dokonce i muži jako např. Sean Connery či princ William..